A Greenyard Frozen Hungary Kft.-nél hűtőgépész munkalehetőség

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Greenyard Frozen Hungary Kft.

Gyártás, termelés

Munkavégzés helye: Baja és környéke

2018. 02. 20. 15:34

A Greenyard Frozen Hungary Kft hűtőgépész munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Ammóniás hűtőberendezés üzemeltetése
  • Hűtőház és termelő üzem működtetéséhez szükséges energiaszolgáltatási feladatok ellátása
  • Az üzemrészek felügyelete, karbantartása, hibaelhárítás

Elvárások:

  • Középfokú általános gépész vagy gépész-technikus végzettség + hűtőgépkezelő tanfolyam
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség

Előnyök:

  • Villamossági ismeretek,
  • villanyszerelő végzettség,
  • tűzvédelmi szakvizsga
  • targonca jogosítvány
  • kazánfűtő képzettség

Juttatás:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos 12 órás munkarend
  • Cafetéria

Jelentkezéseket a csilla.halasz@greenyardfrozen.hu e-mail címre várjuk