WordPress fejlesztő állás Baján, tapasztalattal rendelkezőknek

Lion Stack Kft.
Baja
2024. 02. 13.

Csatlakozz a Lion Stack dinamikus csapatához, és légy részese modern és innovatív webfejlesztői projekteknek!

Jelenleg olyan WordPress fejlesztőt keresünk, aki magabiztosan mozog a WordPress világában és több éves tapasztalattal rendelkezik.

Munkád során olyan WordPress oldalakat fogsz fejleszteni, melyek nem csak esztétikusak, de magas színvonalú funkcionalitással is rendelkeznek.

A kiválasztott jelöltnek több éves tapasztalattal kell rendelkeznie WordPress oldalak tervezésében és fejlesztésében.

Az ideális jelölt nem csak a WordPress világát ismeri, hanem jártas népszerű sitebuilder motorokban, és hatékonyan alkalmazza az SEO elveket.

Feladatok

  • Új weboldal és webáruház projektek elkészítése, megvalósítása az alapoktól
  • Verziófrissítések
  • Fizetési rendszerek és szállítási módok integrációja
  • WordPress programozási feladatok
  • Egyedi kódrészletek készítése
  • WordPress témák, pluginek készítése

Elvárások

  • Több éves tapasztalattal rendelkezel WordPress oldalak fejlesztésében.
  • Ismeretekkel rendelkezel népszerű sitebuilder motorokban (pl.: Elementor, Beaver Builder, Divi stb.).
  • SEO ismeretekkel rendelkezel és azokat hatékonyan tudod alkalmazni.
  • Nem riadsz vissza sem az egyedi megjelenések elkészítésétől sem pedig a témákkal való munkától
  • Rendelkezel alapszintű ismeretekkel PHP, JS, HTML, CSS területén.
  • Nem riaszt vissza az angol nyelv használata.
  • Képes vagy csapatban dolgozni emellett önálló munkavégzésére is.
  • Határidők betartása neked is ugyanolyan fontos, mint nekünk

Előnyök

  • Magasabb szintű angol nyelvtudás.
  • Elementor ismerete.
  • Programozói/pluginfejlesztési tudás.
  • Laravel vagy más egyéb programnyelv beható ismerete.
  • Jogosítvány.
  • Bemutatott referencia munkák.

Amit kínálunk

  • Rendezett, modern munkakörnyezet Baja belvárosában.
  • Magas színvonalú munkaeszközök.
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség és hosszútávú munkalehetőség.
  • Bejelentett teljes munkaidős állás.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!