Mérnök, műszaki, villamossági

Műszaki ügyintéző állás Baján

Munkavégzés helye: Baja
2020. 09. 28. 12:58

Bajai székhelyű, saját tehergépkocsi állománnyal rendelkező, fuvarozói vállalat műszaki ügyintéző pozícióra keres munkatársat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó készség, egyszerre több feladat kézben tartása
  • Nyugodt, de határozott személyiség
  • Cég megismerését követően önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel)

Előny, de nem feltétel:

  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • C+E kategóriás jogosítvány és digitális tachográf kártya
  • Kamionflotta üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Fleetboard program ismerete

Az álláshoz tartozó feladatok:

  • Javítási jelentések készítése a vezetőség részére
  • Műszaki mentések koordinálása
  • Új járművek átvételével kapcsolatos ügyintézés irányítása: tehergépjárművek felmatricázása, jármű okmányok lemásolása és lefűzése, pótkulcsok kezelése, tárolási engedély kiváltása, árufuvarozói engedély kiváltása (NKH), szerelvényekhez tartozó eszközök beszerzése, gépkocsivezetők tájékoztatása indulás előtt az eszközök, illetve a szerelvény használatáról
  • Szerelvények esedékes műszaki vizsgáztatása (vontató és pótkocsi) és az ezzel kapcsolatos adminisztráció (friss forgalmi engedélyek, CEMT engedély másolása és lefűzése)
  • Káresemény esetén biztosítási ügyintézés (szervíz leszervezése fuvarszervező kollégákkal egyeztetve, kárügyintézővel és a szervízzel kapcsolattartás)
  • Szerelvényekhez tartozó eszközök, védőfelszerelések beszerzése és átadása a gépkocsivezetők részére (pl.: spaniferek, élvédők, munkavédelmi felszerelések, ablakmosófolyadék, szájmaszk stb.)
  • Esedékes szervízek leszervezése és összehangolása a fuvarszervezéssel (mind a váratlan, pl.: defekt, repedt felni javítása/cseréje; mind az időszakos, tervezhető szervízek pl.: 90 e km-es szerviz, gumikopás figyelemmel követése)
  • Szervíznapló vezetése, kiadott eszközök nyomonkövetése
  • Sofőr igények felmérése, értékelése és továbbítása a vezetőség felé (pl.: milyen eszközre lenne még szükség, annak valóban van értelme, ha igen, akkor mennyire térül meg, megéri a beszerzése?)
  • Sofőr oktatások szervezése (pl.: tachográf oktatás, Scania oktatás)
  • Készleten lévő eszközök folyamatos nyomonkövetése és pótlása (pl.: spaniferek, ablakmosófolyadék, pótkerék, pótfelni stb.)
  • Scania Fleet Management program használatának elsajátítása
  • Meglévő szolgáltatókkal egyeztetni a felmerült javítási igényeket (amennyire a hiba súlyossága engedi, a szerelvények kiesésének minimalizálásának érdekében hétvégére időzíteni a javításokat)
  • Új szolgáltatók felkutatása igény szerint

Munkavégzés helye: 6500 Baja

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése