Gépjármű karbantartó állás Baján

FitoHorm Kft.
Baja
2023. 11. 08.

Bővülő csapatunkba keressünk bajai márkakereskedésbe autószerelő munkatársat. Teljes- vagy akár részmunkaidőben.

Amennyiben kérdése lenne a munkával kapcsolatban, keressen minket bizalommal az alábbi elérhetőségek egyikén:

  • A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Feladatok

  • Személy- és tehergépjárművek átvizsgálása, javítása, karbantartása és műszeres diagnosztizálása
  • A javításokhoz szükséges munkalapok dokumentálása (szerelői jelentés, időbélyegzés, elvégzett munka igazolása)
  • Műhelyrend fenntartása, műhely tisztántartása,
  • A javítások szakszerű, gyári utasítás szerinti elvégzése

Elvárások

  • Önálló munkavégzés, csapatszellem szükséges a pozíció betöltéséhez.

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai továbbképzési lehetőség
  • Kulturált, színvonalas munkakörülmények

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!