Bolti eladó,-pénztáros állás Baján

Penta-Elektrik Kft.
Baja
Nettó 230 000 Ft / Hónap
2023. 10. 25.

BOLTI ELADÓ, PÉNZTÁROS munkakörbe tapasztalt munkatársat keresünk, részmunkaidőben.

Újonnan nyíló üzletünkbe keressük tapasztalt pénztári, bolti eladó ismeretekkel rendelkező munkatársunkat. Bolti vásárlóink kiszolgálása üzletünkben, tranzakciók lebonyolítása. A pénztárgép kezelése, napi, havi zárások végzése pénztárgépen. Üzleti rend fenntartása, termékek polcra helyezése (feltöltés), termékek árazása, címkézése. Mindezek mellett szükséges a vállalatirányítási rendszerünkben a készlet- és ügykezelés. Fontos számunkra a vevőkapcsolatok jó minősége, ezért munkád során számítunk a kedvességre, jóindulatra, amelyet a vásárlónk értékelni fognak.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldött fényképes önéletrajzzal is lehet!

Feladatok

  • vásárlóink kiszolgálása üzletünkben, tranzakciók lebonyolítása
  • pénztárgép kezelése, napi, havi zárások pontos és precíz készítése
  • elszámolások vezetése, egyeztetés a pénzügyi részleggel
  • értékesítés (offline)
  • üzleti rend fenntartása, termékek feltöltése, árazása
  • készletkezelés ügyviteli (ERP) rendszerben

Elvárások

  • Pénztárgép-kezelésben szerzett tapasztalat (min. 3 év)
  • Aki tud vállalni alkalmankénti túlórát is, teljes elszámolással
  • Jóindulatú és kedves munkatársat
  • Aki precízen tud elszámolásokat vezetni
  • Igényes, jó megjelenésű munkatársat

Előnyök

  • kereskedő, bolti eladó vagy releváns középfokú végzettség
  • Bajai lakóhely
  • B jogosítvány
  • Excel felhasználó ismeret (képletek alkalmazása, stb)
  • Ügyviteli rendszer(ek) ismerete, alapszinten
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű munkaviszony (természetesen 100%-ban bejelentett munkaviszony)
  • Tisztességes juttatások próbaidő leteltével (munkaruházat, támogatások stb)
  • Támogató munkakörülmények (tiszta munkahely, felszerelt konyha, ingyenes használatú kávégép, rugalmas körülmények, stb)
  • Szakmai előrelépés lehetősége, fejlődési, oktatási lehetőségek
  • Összetartó, baráti légkörű csapathoz tartozás
  • Versenyképes fizetés (nettó 230 000 Ft-tól, teljes munkaidő esetén)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!