0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Raktáros, árukiadó pozícióban munkalehetőség Baján

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Rebamax Kft.

Raktározás, logisztika

Munkavégzés helye: Baja

2018. 01. 12. 09:02

Dinamikusan fejlődő vállalkozásunk folyamatosan növekvő áruforgalom miatt bővítést tervez:

Raktáros-Árúkiadó pozícióban.

Feladatok:

  • Bejövő-kimenő termékek rendezése,
  • Termékek nyilvántartása,
  • Raktárrend kialakítása, fenntartása

Követelmények:

  • Targonca vezetői engedély,megbízhatóság, tapasztalat.

Elvárások:

  • Becsületes, Megbízható, lojális,dolgozni és tanulni tudó és akaró józan életvitelű személy.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség, folyamatos tanulási,és előrelépési lehetőséggel, munkaruha, Európai munkakörnyezet, kiváló kollektíva, versenyképes és fejlődéstől függően folyamatosan emelkedő bérezés, egyéb juttatások.