Adminisztráció, irodai munka

Ingatlan értékesítő-referens-adminisztrátor pozícióba kollégát keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Baja és környéke
2018. 01. 03. 10:40

Ingatlanirodánk keres agilis,magabiztos,talpraesett,könnyedén kapcsolatot teremtő,jó kommunikációs készséggel rendelkező munkatársat.

Életkor nem kizáró ok!(fiatal,középkorú,nyugdíjas)

Főbb feladatok:

  • új és használt ingatlanok felkutatása,felmérése,értékesítése
  • ingatlanok bemutatásának,eladásának,bérbeadásának lebonyolítása
  • meglévő ingatlankínálatunk folyamatos bővítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás,kommunikáció

Elvárásaink:

  • érettségi bizonyítvány
  • kiváló kommunikáció(magyar nyelvünk választékos ismerete)
  • céltudatos,magabiztos,kitartó,szorgalmas,pontos munkavégzés
  • saját gépjármű
  • kulturált megjelenés

Munkaidő:

  • rugalmas,kötetlen-de van.

Amit kínálunk:

  • összehangolt,vidám csapatmunka
  • teljesítményarányos fizetés (nincs határ,akár több százezer is lehet)
  • szakmai segítség
  • irodánk abszolut frekventált helyen van

Jelentkezni lehet:

  • e-mail: phauseinvestment@gmail.com
  • tel: +3670/ 377 08 04

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése