Operátor munkakörbe betanított kollégát keresünk Dunavarsányban

T.A.G. Services Kft.
Dunavarsány
Bruttó 1 210 Ft / óra
2019. 01. 07.

Dunavarsányi partnerünk részére keresünk betanított munkakörre operátorokat folyamatos megszakítás nélküli munkarendbe (3 nappali 12 órás műszakot, 3 pihenőnap követ, majd 3 éjszakás 12 órás műszakot szintén 3 pihenőnap követ) díjmentes szállással, buszjáratokkal.

Feladatok

Kézi - és gépi folyamatok elvégzése vezetői utasítások alapján.

Partnerünk diesel autók kipufogójához gyárt kerámia alapú részecskeszűrőt.

Elvárások

  • Befejezett általános iskolai végzettség.
  • Teszten és interjún való részvétel.
  • Megfelelő fizikai és orvosi alkalmasság.

Előnyök

  • Gyártásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Bérezés: kezdő bruttó alapbér 1210 Forint / óra
  • Ingyenes buszjáratok (tesztírás napján is)
  • Határozatlan idejű, teljes idejű munkajogviszony
  • Munkabér előleg biztosítása havi 1 alkalommal
  • Szép kártya (12.500 - 28.500 Forintig)
  • Ajánlói bónusz (akár 60.000 Forint)
  • Hűségbónusz

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)