Kereskedelem, értékesítés

Áruházvezető kollégát keresünk lakberendezési áruházba Baján

Munkavégzés helye: Baja
2018. 10. 12. 15:19

Bajai lakberendezési áruházunk 12 fős csapatának vezetésére tapasztalt áruházvezető kollégát keresünk. Ha dolgoztál már ebben a pozícióban, szívesen vezetnél egy 1500 m2-es lakberendezési áruházat az értékesítőivel együtt, szereted a kihívásokat és tudod teljesíteni az elvárásokat, Téged keresünk!

Feladatok:

  • áruház és bemutatóterem vezetése
  • 10 fős csapat irányítása, segítése, ellenőrzése
  • napi adminisztrációk elvégzése
  • együttműködés a központi irodával
  • értékesítés fejlesztése, célok kitűzése és elérése

Elvárások:

Kizárólag áruházvezetői munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk!

További elvárásaink az új kollégával:

  • vezetői szemlélet, vezetői gyakorlat és határozott fellépés
  • kreatív gondolkodás, új ötletek és javaslatok
  • tervek, célok kitűzése és betartatatása
  • irodai szoftverek készségszintű használata
  • hosszú távú elköteleződés

Előnyök:

  • Angol vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Egy idén megnyílt áruház vezetőjeként részt vehetsz a munkatársak irányításában, az áruház napi működésének kialakításában.
  • A lakberendezés teljes területét lefedő kínálatából kialakíthatod az áruház képét, érdekes kihívásokon keresztül építheted fel a csapatod.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése