Szakmunka

Autószerelő állás szakirányú végzettséggel rendelkezőknek Baján

Munkavégzés helye: Baja
2018. 10. 11. 10:21

A Móczás Autóház Kft. autószerelő munkakörben keres új kollégát az alábbi feltételekkel.

Érdeklődni: 30-604-4152-es telefonszámon.

Az Önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük.

Minden autószerelő kolléga az alapbéren felül teljesítményarányos jutalékos rendszerben kapja fizetését.

Feladatok:

  • gépjárművek javításának szakszerű, önálló elvégzése,
  • gépjárművek biztonsági berendezéseinek ellenőrzése,
  • munkautasításon felül észlelt hibák azonnali jelentése, javítása,
  • munkaköri feladataihoz kapcsolódó szabályzatok, előírások betartása

Elvárások:

  • autószerelői szakmunkás bizonyítvány
  • gépjármű diagnosztikában való jártasság
  • informatikai alapismeretek (MS Office)
  • B jogosítvány
  • önálló, precíz munkavégzés
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat

Előnyök:

  • több év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • szakmai oktatások
  • az alapbéren felül teljesítményarányos jutalékos rendszerű fizetés
  • fiatalos,dinamikus csapat
  • igényes munkakörnyezet
  • Megbízható,hosszútávú munkahely
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése