Kollégákat keresünk hosszútávra bajai kivitelező/szervizes csapatunkba

Minker Kft.
Baja
2021. 02. 16.

Bővítés miatt kollégákat keresünk hosszú távra kivitelező, és szerviz csapatunkba Bajára.

Feladatok: klímabarendezések, hőszivattyúk telepítése, üzemeltetése, szervizelése.

Előny, de nem feltétel: villanyszerelő, fűtésszerelő tapasztalat,végzettség. A munkához szükséges betanítást, képzést biztosítjuk.

Amit kínálunk: stabil, hosszú távú munka lehetőség, folyamatos fejlődés, bejelentett munkaviszony, korrekt jövedelem.

Feladatok

  • Klímabarendezések, hőszivattyúk, kereskedelmi és ipari készülékek telepítése, üzemeltetése, szervizelése.

Elvárások

  • Szorgalom, kitartás, műszaki érdeklődés. Olyan kollégákat keresünk, akik hosszú távra terveznek, szívesen tanulnak új dolgokat, nem ijednek meg a kihívásoktól, szeretnének dolgozni egy folyamatosan fejlődő szakmában.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, bejelentett munkaviszony, versenyképes jövedelem. Munkaruha, folyamatos képzés, változatos munkakör.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános