Szerviz adminisztrátor pozícióba munkalehetőség Baján

Szerviz adminisztrátor pozícióban keresünk új kollégát!

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet, fényképes önéletrajzzal, vagy a 06-30/604-4152-es telefonszámon.

Kizárólag azon pályázók jelentkezését fogadjuk el, valamint hívjuk be személyes interjúra, akik jelentkezésükben megjelölik a fizetési igényt!

Feladatok

  • ügyfeles telefonok fogadása,
  • ajánlatadás,
  • munkalap felvétele, írása,
  • műhelymunkák előjegyzése, szervezése
  • pontos, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • jó kommunikációs készség
  • szerviz reklamációk kezelése

Elvárások

  •  minimum középfokú végzettség

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat akár szerviz, akár az adminsztratív munkakörben.

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  •  szakmai fejlődési lehetőség
  •  piacképes bérezés
  • céges mobiltelefon
  • dinamikus, fiatalos csapat

Információk az állásról