0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Gépkocsivezető / raktáros nagykereskedelmi vállalathoz - BAJA

Leziter Kft.

Szállítás, fuvarozás

Munkavégzés helye: Baja

2018. 08. 28. 12:07

Folyamatosan bővülő bajai nagykereskedelmi raktárunkba keresünk gépkocsivezető / raktáros kollégát, B kategóriás jogosítvánnyal kisáruszállító gépkocsira és raktári feladatok ellátására.

Feladatai közé tartozik majd a kiszállítandó áru összekészítése a raktárban és felrakodása, illetve szükség szerint kiszállítása országosan a partnereink részére.

Jelentkezni önéletrajzzal és a pozíció (Gépkocsivezető / raktáros) megjelölésével itt, a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

Feladatai közé tartozik majd:

  • a kiszállítandó áru összekészítése és felrakodása
  • kiszállítás országosan a partnereink, vásárlóink részére
  • áruátvétel, árukiadás
  • raktári anyagmozgatás
  • raktári adminisztráció

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • kisteherautós gyakorlat

Előnyök

  • raktárosi munkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil háttér
  • hosszú távú munkalehetőség