0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

3,5 T Platós kistehergépjárműre sofőr-árukiszállító kollégát keresünk Magyarország területére

Rebamax Kft.

Menedzsment

Munkavégzés helye: Baja

2018. 08. 22. 10:27

Árnyékolástechnikai alkatrészek, rendszerek gyártásával foglalkozó dinamikusan fejlődő vállalkozás, folyamatosan bővülő csapatába, 3,5 T. platós-ponyvás gépjárműre árukiszállító-sofőr pozícióba keres munkavállalót, heti 3-5 munkanapra.

Feladatok

Általunk gyártott és forgalmazott termékek kiszállítása üzleti partnereink részére, túraútvonalban,magyarország területén belül. Esetenként árúbeszerzés. Kizárólag hétköznap dolgozunk.

A gépjárművek: 3,5 T össztömegű Platós-Ponyvás újszerű gépjárművek kitűnő műszaki állapotban.

Elvárások

Akit keresünk:  Feddhetetlen előéletű, "B" kat. jogosítvánnyal és megfelelő vezetési tudással rendelkező, tapasztalt megbízható,felelősséggel rendelkező, lojális,dolgozni hosszú távon nálunk akaró személy, akár jó kondícióval rendelkező fiatal nyugdíjas is lehet.

A munkavállalónak teljes felelősséggel kell rendelkeznie a rábízott értékekkel, pénzzel, gépjárművel.

Amit kínálunk

 Versenyképes Fix órabér, km futástól függetlenül, saját fiatal megbízható autóflotta, munkaruha évi 2 alkalommal, fiatal dinamikus munkatársak, európai munkakörnyezet, hosszú távú perspektíva egy fejlődő vállalkozásnál.