Diákmunka

Gyorséttermi eladó munka Baján

Munkavégzés helye: Baja
2019. 06. 17. 08:52

Gyorséttermi eladó munkatársat keresünk csapatunk bővítése céljából.

Teljes munkaidős bejelentett munka.

Vidékiek jelentkezését csak abban azt esetben várjuk, ha nincsenek buszhoz kötve a nyitvatartásunk miatt.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az üzletben vagy telefonon.:

Feladatok:

  • Ételek és italok előkészítése, elkészítése.
  •  Ízléses és udvarias felszolgálás a vendégek részére.
  • Az étterem nyitásra és zárásra történő előkészítése.
  • Részvétel az áruk minőségi és mennyiségi átvételében, tárolásában.
  • Pénztárgép kezelés.

Elvárások:

Amit mi szeretnénk az röviden egy kedves, rátermett, mozgékony, mosolygós, kommunikatív, dolgozni akaró és tudó munkatárs lenne.

Ha magadra ismertél ne habozz kipróbálni egy napot nálunk!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése