Mérnök, műszaki, villamossági

Munkahelyi mérnök állás Baja és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Baja és környéke
2013. 10. 24. 09:30

A Duna Aszfalt Kft. bajai főépítésvezetősége munkahelyi mérnök pozícióba keres munkatársat.

Feladatok összefoglalása
Mélyépítési és egyéb tervek feldolgozása, ellenőrzése
Műszaki javaslatok kidolgozása
Kivitelezés során kapcsolattartás az alvállalkozókkal, anyagbeszerzés koordinálása
Laborvizsgálatok koordinálása
Munkaterületen helyszíni ellenőrzések

Elvárások
Mérnöki végzettség, lehetőleg út- és mélyépítés
Kivitelezésben vagy tervezésben szerzett legalább 3 éves gyakorlat
Számítógép felhasználói szintű ismerete
Jó tárgyaló és kommunikációs készség
B kategóriás jogosítvány
Felelős műszaki vezetői jogosultság, tervezőprogram ismerete (AutoCAD) előnyt jelent

Munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye és vonzáskörzete, székhely: Baja

Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő

Munkába állás napja
2013. november eleje

Postai úton az alábbi címre: 6500 Baja, Szegedi út 146.
Elektronikus formában: munkahelyimernok@gmail.com

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.