0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Lakberendezési áruházba munkatársakat keresünk eladó/értékesítői munkakörbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Leziter Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Baja

2018. 05. 15. 12:14

Lakberendezési áruházba munkatársakat keresünk eladó/értékesítői munkakörbe.

Feladatok:

  • A vevők magas szintű kiszolgálása
  • Pénztár és a vállalatirányítási rendszer kezelése
  • Árufeltöltés
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Reklamáció kezelés
  • Árak ellenőrzése

A munkakör betöltéséhez szükséges gyakorlatok, képességek és készségek:

  • Kereskedelmi, értékesítési tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógép kezelési alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Munkaruha

Munkavégzés helye: 6500 Baja, Szegedi út

Munkarend: heti 40 óra / heti 5 nap / havi 2 szombati munkavégzéssel

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, hogy küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre:

aruhazvezeto@leziter.hu