Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Raktáros-Árukiadó állás Baján, versenyképes bérezéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Rebamax Kft.

Raktározás, logisztika

Munkavégzés helye: Baja

2018. 04. 26. 15:34

Dinamikusan fejlődő árnyékolástechnikai rendszereket gyártó, és mindezek alapanyagait forgalmazó Kft munkavállalót keres az alábbi pozícióba:

Raktáros – Árukiadó

Akit keresünk:

  • Kizárólag józan életvitelű, jó fizikai állapotban lévő, ambiciózus, jó memóriával rendelkező valóban dolgozni akaró és tudó személy.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkahelyen szerzett tapasztalat, targoncavezetői engedély.

Feladat:

  • Bejövő termékek átvétele, raktározása, nyilvántartása
  • Kimenő gépjárművek felrakodása, betérő vevők részére árú kiadása.

Munkarend:

  • 1 műszakos munkarend, esetenként túlórával, hétvége szabad.

Munkavégzés helye: Baja

Amit kínálunk:

  • Betanulás utáni versenyképes bér
  • Munkaruha, téli – nyári
  • Fiatal dinamikus csapat, fejlődő vállalkozás
  • Európai munkakörnyezet
  • Biztos anyagi háttér

Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal: arnyekolasnagykerbaja@gmail.com