0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Kontroller munkakörben álláslehetőség Bács-Kiskun megyében

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Dragwitt Kft.

Pénzügy, számvitel, kontrolling

Munkavégzés helye: Baja és környéke

2018. 03. 29. 15:08

Magyar tulajdonú, főként exportra termelő több tízmilliárdos árbevételű élelmiszeripari megbízónknak keresünk

Kontroller
munkatársat

Feladatok:
  • A cég tervezési rendszerének működtetése, részvétel a stratégiai terv kidolgozásában.
  • A számlarend, költségstruktúra, költségszámítási és beszámoló készítési rend meghatározása.
  • Az éves terv koordinálása, összeállítása, teljesítésének ellenőrzése
  • Az elő- és utókalkuláció rendszerének kidolgozása.
  • Pénzügyi elemzések elkészítése a vezetőség számára.
  • A döntések megalapozására szolgáló gazdasági számítások elkészítése, a megvalósult beruházások elemzése, hatékonysági mutatók megadása.
  • A tőkepiac és a gazdasági szervezet pénzügyi adatainak elemzése
  • A pénzeszközök hatékony felhasználásának ellenőrzése
  • A vezetők és a nyilvánosság ellátása megfelelő információkkal, pénzügyi kimutatások, költségvetés elkészítése

Elvárások:

  • preferáltan élelmiszeriparban szerzett, legalább három év kontrolling tapasztalat
  • rendszerszemlélet, komplex folyamatok átlátása és összefüggések elemzése
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • vezetői és együttműködési készség, rátermettség
  • angol nyelvtudás előny

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Bács-Kiskun megye

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal: cv@dragwitt.hu