Adminisztráció, irodai munka

Ingatlan értékesítő-referens-adminisztrátor feladatokra kollégát/nőt keresünk Baján

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Baja
2018. 03. 20. 12:25

Ingatlanirodánk keres agilis,magabiztos,talpraesett,könnyedén kapcsolatot teremtő, jó kommunikációs készséggel rendelkező munkatársat.

Életkor nem kizáró ok!(fiatal,középkorú,nyugdíjas)

Főbb feladatok:
• új és használt ingatlanok felkutatása,felmérése,értékesítése
• ingatlanok bemutatásának,eladásának,bérbeadásának lebonyolítása
• meglévő ingatlankínálatunk folyamatos bővítése
• ügyfelekkel való kapcsolattartás,kommunikáció

Elvárásaink:
• érettségi bizonyítvány
• kiváló kommunikáció(magyar nyelvünk választékos ismerete)
• céltudatos,magabiztos,kitartó,szorgalmas,pontos munkavégzés
• saját gépjármű
• kulturált megjelenés

Munkaidő:
• rugalmas,kötetlen-de van.

Amit kínálunk:
• összehangolt,vidám csapatmunka
• teljesítményarányos fizetés (nincs határ,akár több százezer is lehet)
• szakmai segítség
• irodánk abszolut frekventált helyen van

Jelentkezni lehet:
• e-mail: phauseinvestment@gmail.com
• tel: +3670/ 377 08 04

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése