0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Kiszállító - begyűjtő állás B kategóriás jogosítvánnyal Baja és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Invarttech Kft.

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Baja és környéke

Fizetés: Nettó 150000 - 180000 / Hónap

2018. 02. 04. 21:23

Fejlődő informatikai cégünk számára keresünk fiatalos pontos precíz munkájára igényes leendő kollégát! Munkakör kiszállító és begyűjtő (könnyű fizikai munka)

Főbb feladatok:

  • Csomagok rendezése,
  • Kiszállítás – Begyűjtés
  • raktár rendezése
  • Napi egyeztetés

Elvárások:

  • Jogosítvány (B kategória)
  • Minimum 3 éves vezetői gyakorlat
  • Lelkesség, akarás.
  • Pontos elszámolás (kiszállításkor nálad fizetnek!)

Amig nyújtunk.

  • Céges telefon
  • Céges Autó amit akár haza is vihetsz
  • Kiemelkedő bér
  • Túlóra lehetőség
  • Képzések, fejlesztési lehetőség
  • Céges kedvezmény

Ha úgy érzed te vagy a kiválasztott számunkra keress minket bátran a jelentkezés gombbal kis bemutatkozó levéllel, miért te volnál az ideális választott számunkra vagy a invarttech@gmail.com email címen.