0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Gumiszerelő állás bajai cégnél szakirányú képesítéssel, versenyképes jövedelemmel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Autó Univerzál

Betanított, fizikai munka

Munkavégzés helye: Baja

2018. 01. 17. 12:40

Több tíz éves múltra visszatekintő, az autóiparban meghatározó szerepet betöltő vállalat mely a DAKK Zrt. csoport tagja az Autó Univerzál Kft. bajai telephelyére gumiszerelőt keres.

Feladatok:
• A gépjármű- kerékpánttal és gumiabronccsal továbbá azok tartozékaival kapcsolatos feladatok ellátása
• Raktár működésének támogatása

Elvárt végzettség:
• Autószerelő szakmunkás v. magasabb szintű szakirányú végzettség.
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előnyök:
• Szakmai előélet
• Gumiszerelő képesítés
• Emelőgépkezelő végzettség
• „D” kategóriás jogosítvány

Elvárások:
• Gyors, pontos munkavégzés
• Fizikai alkalmasság

Juttatások, ajánlat:
• Versenyképes fizetés, Cafeteria
• Biztos, stabil munkahely

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet:
allas@auto-univerzal.hu