Látszerész és fotócikk-kereskedő / Eladó állás Baján

Lipo Optika Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Baja

Fizetés: Nettó 120000 / Hónap

2018. 01. 10. 12:45

Látszerész és fotócikk-kereskedő / Eladó

Látszerész vagy és szenvedélyesen szereted a szakmádat?
Esetleg kereskedelmit végzettséged van? Szeretnél egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni? Akkor nálunk a helyed!

AMIT KÍNÁLUNK

  • Jó hangulatú csapat
  • Kiváló munkatársakkal dolgozhatsz, akik mindent megtesznek azért, hogy Te jobb legyél
  • Önálló, kreatív feladatok
  • 8 órás munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált környezet
  • fix bér+ jutalék

AMIT KÉRÜNK

  • Szakirányú végzettség, tapasztalat vagy
  • Kereskedelmi végzettség, tapasztalat
  • Precíz, lelkiismeretes munka

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Baja

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal vagy személyesen az üzletben az alábbi elérhetőségeken lehet:

  • aniko.lipooptika@gmail.com
  • Lipo Optika 6500,Baja Czirfusz F.u.20.