Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Nagykereskedelmi ügyintéző / beszerző munka Baján

Leziter Kft.

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye: Baja

2018. 06. 26. 11:51

Nagykereskedelmi vállaltunk bővülő csapatába keresünk munkatársat a következő pozícióba:

NAGYKERESEKDELMI ÜGYINTÉZŐ / BESZERZŐ

A feladatai közé tartozik majd a napi kapcsolattartás a viszonteladó partnereinkkel, e-mailek és telefonhívások kezelése. A beszerzői feladatok között a beszállítóinkkal történő kapcsolattartás és az ehhez tarozó adminisztráció vezetése.

Önéletrajzokat és elérhetőségeket a POZÍCIÓ MEGJELÖLÉSÉVEL itt az oldalon jelentkezve várjuk!

Feladatok

  • kapcsolattartás a partnerekkel emailben és telefonon
  • megrendelések, garanciális ügyek kezelése, követése
  • adminisztrációs feladatok
  • beszállítókkal való kapcsolattartás
  • beérkező rendelések kezelése, követése

Elvárások

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • irodai szoftverek használata
  • csapatszellem
  • jó kommunikációs képesség

Előnyök

  • angol vagy német nyelv ismerete