0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Árukiadó, -kiszállító/gépkezelő állás Baján

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Aktív Kft.

Raktározás, logisztika

Munkavégzés helye: Baja

2018. 06. 13. 13:50

Az Aktív Ipari, Építőipari és Kereskedelmi Kft. egy dinamikusan fejlődő, 28 éve működő, acélkohászati termékek, szerelvények és szerszámok kereskedelmével, építőipari kivitelezéssel foglalkozó vállalat.

Bajai vastelepére árukiadó, -kiszállító/gépkezelő pozícióba munkatársat keres az alábbi feltételekkel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el fényképes önéletrajzát.

Feladatok

• raktározási feladatok ellátása,
• áru átvétel, -mozgatás és összekészítés, kiszállítás,
• gépkezelői feladatok,
• vásárlók kiszolgálása.

Elvárások

• alap- vagy középfokú végzettség,
• önálló, pontos és megbízható, proaktív munkavégzés, nagyfokú precizitás.

Előnyök

• B kategóriás jogosítvány,
• targoncavezetői jogosítvány,
• hasonló pozícióban eltöltött tapasztalat.