Adminisztráció, irodai munka

Ingatlanirodai munkatársnak álláslehetőség Baján

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Baja
2018. 06. 01. 08:28

 Bajai ingatlaniroda keres,magabiztos,agilis,könnyedén kapcsolatot teremtő,jó kommunikációs készséggel rendelkező munkatársat.

Életkor nem kizáró ok (fiatal,középkorú,nyugdíjas).

Feladatokról,elvárásokról,munkaidőről,anyagiakról kérem érdeklődjenek e-mail-ban.

Ingatlanközvetítésben, értékesítésben jártasok,előnyt élveznek.

Jelentkezni a "Jelentkezz itt" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

Főbb feladatok:

·         új és használt ingatlanok felkutatása,felmérése,értékesítése

·         ingatlanok bemutatásának,eladásának,bérbeadásának lebonyolítása

·         meglévő ingatlankínálatunk folyamatos bővítése

·         ügyfelekkel való kapcsolattartás,kommunikáció

Munkaidő:

·         rugalmas,kötetlen-de van.

Amit kínálunk:

·         összehangolt,vidám csapatmunka

·         teljesítményarányos fizetés (nincs határ,akár több százezer is lehet)

·         szakmai segítség

·         irodánk abszolut frekventált helyen van

Elvárások:

Elvárásaink:

·         érettségi bizonyítvány

·         kiváló kommunikáció(magyar nyelvünk választékos ismerete)

·         céltudatos,magabiztos,kitartó,szorgalmas,pontos munkavégzés

·         saját gépjármű

·         kulturált megjelenés

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.