0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Műszaki vezető munkatársat keresünk Baján

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Áti Depó Zrt.

Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavégzés helye: Baja

2016. 11. 28. 10:06

Feladatok:
• karbantartási tevékenységek irányítása, eszközök, építmények, épületgépészeti rendszerek tervszerű karbantartásának, javításának felügyelete
• a telephely műszaki üzemeltetése
• időszakos vizsgálatok, ellenőrzések elvégzése, felügyelete
• kapcsolattartás a hatóságokkal, partnerekkel, beszállítókkal
• műszaki folyamatok szervezése, irányítása és koordinálása
• a közvetlen irányítása alatt álló munkatársat munkájának felügyelete
• éves javítási és karbantartási terv készítése, végrehajtásuk ellenőrzése
• közreműködés beruházási tervek előkészítésében, a kikötő beruházási és fejlesztési projektjeinek megvalósításában

Elvárások:
• legalább középfokú műszaki végzettség
• műszaki rajz ismeret
• IT alapismeretek
• jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
• önálló, felelősségteljes munkavégzés
• terhelhetőség

Előnyt jelent:
• hasonló területen szerzett tapasztalat
• angol vagy német nyelv ismerete

Jelentkezni lehet a koiluti.roland@atidepo.hu e-mail címen Január hetedikéig.