Értékesítő munkatársat keresünk bajai munkavégzésre

FitoHorm Kft.
Baja
2024. 05. 21.

Keresünk lelkes és motivált kollégákat autóértékesítő pozícióba! Ha szeretsz emberekkel dolgozni, magabiztos vagy az értékesítés terén, és szeretnél részese lenni egy lendületes csapatnak, akkor ne habozz jelentkezni!

Feladatok

  • Forgalmazott személygépkocsik, tehergépjárművek értékesítése
  • Értékesítéssel kapcsolatos ügyintézés

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Értékesítési tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Pozitív hozzáállás és rugalmasság
  • Jó problémamegoldó képesség és határozottság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és jutalékrendszer
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőségek és tréningek
  • Dinamikus, barátságos munkakörnyezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!