Nemzetközi bonyolító állás Baja

AGROTRAIN Kft.
Baja
2023. 06. 12.

22 éve működő, tőkeerős bajai szállítmányozási vállalat munkatársat keres nemzetközi bonyolító munkakörbe.

Feladatok

  • A fuvarszervező munkájának adminisztratív segítése, kapcsolattartás alvállalkozókkal, megrendelőkkel, telepekkel és telefonon, skype-on, emailen történő intenzív napi kommunikáció.
  • Ha céltudatos, agilis vagy, gyors előléptetés, karrierpálya vár rád, ami versenyképes jövedelemmel, egyéb kedvező juttatásokkal (pl. nyelvpótlék stb.), munkába járási/lakhatási támogatással, tavaszi és karácsonyi prémiummal párosul a betanulási időszakban is.
  • Ne riasszon vissza, hogy más szakterületen dolgoztál, mert mentor segítségével betanítunk! Ha pályakezdő vagy, akkor is számítunk rád! A pozíció versenyképes bérrel, párosul.

Elvárások

  • Nem szükséges más, mint érettségi, számítógép (word, excel) felhasználói szintű ismerete.
  • A pozíció betöltéséhez angol középszintű nyelvtudás szükséges (főleg írásban történő kommunikáció).

Előnyök

  • közgazdasági érettségi

Amit kínálunk

  • Támogatjuk: szakmai továbbképzés, nyelvtanulás, munkába járás (100%).

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!