Nemzetközi kisteherautó sofőr álláslehetőség

BRUDER LOGISTIK Kft.
Baja
2022. 05. 02.

Flottánk bővülése miatt új sofőr kollégát keresünk hosszútávra, alvókabinnal illetve állófűtéssel felszerelt 3.5 tonnás, ponyvás kisteherautóra, nemzetközi viszonylatra.

Cégünk telephelye Baján található, így elsősorban a Baja környékéről szeretnénk jelentkezőket.

Jellemzően kettő hetes túrák után pár nap itthon, de ez is, mint sok minden a hosszútávú közös munka érdekében, egyénre szabható, csak megbeszélés kérdése.

Feladatok

  • Gépkocsi vezetése a felrakó és lerakó helyek között, elsősorban nemzetközi útvonalakon.
  • Rakományok szakszerű rögzítése a raktérben.
  • Fuvarozáshoz kapcsolódó mindennapi adminisztráció precíz elvégzése.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Autóvezetési rutin
  • Középfokú iskolai végzettség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvismeret
  • ADR képesítés

Amit kínálunk

  • Napi díj
  • Km bónusz
  • Munkaruha
  • Céges telefon
  • Baleset biztosítás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!