TB ügyintéző - bérszámfejtő állás Baján

A Phandas Worldwide Kft. bajai irodájába TB ügyintéző-bérszámfejtő-irodai asszisztens kolleganőt keresünk.

Cégünk lakatos és asztalosipari tevékenységet folytat Németországban.

Feladatok

  • Az új kolléga feladata a dolgozók bér- és TB elszámolása, valamint az ehhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások teljesítése.
  • munkavállalók napi időadatainak ellenőrzése, karbantartása, bérelemek és TB elszámolások határidőre történő számfejtése.
  • TB kifizetőhelyi, és egyéb adatszolgáltatás az illetékes szervek, illetve hatóságok felé (társadalombiztosítás, nyugdíj, egészségpénztár, adóhatóság, statisztikai hivatal stb.),
  • személyi anyagok naprakész karbantartása, munkaszerződések elkészítése, kiküldetéssel kapcsolatos ügyintézés (A1 igazolások)
  • kapcsolattartás a könyvelő irodával, pénztárjelentések előkészítése, stb.
  • számlázás
  • e-mailen, telefonon történő kapcsolattartás a német könyvelő irodával, egyéb szolgáltatókkal

Elvárások

  • szakirányú bérszámfejtő és TB ügyintéző végzettség ÉS
  • min. 2 éves bérszámfejtő tapasztalat,
  • pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés,
  • bármely bérszámfejtő program ismerete
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • középszintű német nyelvtudás

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • szakmai tanulási lehetőséget
  • versenyképes bérezést
  • biztos, bejelentett munkaviszonyt
  • céges telefont

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!