Építésvezető állás Baján

Bosko-Ház Kft.
Baja
2021. 09. 15.

Bajai munkavégzéssel keresünk remek vezetői képességekkel rendelkező, a kivitelezés folyamán fellépő problémákat hatékonyan megoldani képes ÉPÍTÉSVEZETŐ munkatársat.

Feladatok

  • Ebben a munkakörben feladata lesz többek között alvállalkozók munkájának építéshelyi irányítása, a határidők és a minőség folyamatos ellenőrzése, illetve a teljesítések igazolása.
  • Tervdokumentációk áttekintése, értelmezése, alapos ismerete, ellenőrzésekivitelezői alvállalkozók építéshelyi munkájának koordinálásaalvállalkozók teljesítésének felmérése, teljesítésigazolások összeállításamegrendelővel, műszaki ellenőrrel, tervezővel, egyéb szakágakkal való kapcsolattartáselektronikus építési napló naprakész vezetésefolyamatok műszaki irányítása, valamint ütemterv szerinti megvalósításának felügyelete

Elvárások

  • középfokú/felsőfokú végzettség (építőmérnök vagy építészmérnök)
  • azonos munkakörben szerzett tapasztalat- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány- problémamegoldó képesség, vezetői képesség
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, szakmai fejlődésre való igény

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • saját gépjármű,
  • mobiltelefon, laptop,
  • folyamatos képzés, szakmai fejlődés.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!