Kivitelező csapatunkba munkatársakat keresünk Baján

Minker Kft.
Baja
2022. 06. 28.

Érdekel a megújuló energia? Hőszivattyús rendszerek, klímaberendezések telepítéséhez keresünk
ambiciózus munkatársakat. Ha kezdő vagy nem akadály, mindenre megtanítunk. Versenyképes
fizetés, 8 órás bejelentett állás, nincs hetelés.

Feladatok

  • Klímaberendezések, hőszivattyúk telepítése, beüzemelése
  • Karbanatartások, szervizfeladatok elvégzése
  • A betanulási időszakban a szerelő kollégák munkájának támogatása.

Elvárások

Szívesen látunk a csapatban, ha

  • szorgalmas vagy,
  • szeretnél egy folyamatosan fejlődő szakmában dolgozni,
  • kitartó vagy,
  • szeretsz új dolgokat tanulni,
  • csapatjátékos vagy,
  • hosszú távú, stabil munkahelyre vágysz,
  • szereted a változatos feladatokat,
  • érdekel az épületgépészet, a megújuló energia,

Ne jelentkezz kérlek,

  • ha 2 hónap múlva külföldre készülsz,
  • átmeneti munkát kersesel csak
  • nem szeretsz dolgozni,
  • "feketén" szeretnél dolgozni.

Előnyök

  • Építőiparban, épületgépészeti kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Villanyszerelő vagy víz-gáz-fűtésszerelő végzettség

Amit kínálunk

Ha nálunk dolgozol,

  • Versenyképes fizetést kapsz, bejelentve, szerződéssel, minden hónapban, pontosan
  • Kapsz munkaruhát
  • Vidéki kollégáknak fizetjük a beutazást
  • Megtanítunk mindenre
  • Biztosítjiuk az eszközöket, gépeket a munkádhoz
  • A kollégáid jó fejek lesznek és segítőkészek
  • Lehetsz pálykezdő is
  • Folyamatosan fejlődhetsz

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!