Áruházi értékesítő munkatársat keres a Homelux lakberendezés - Baja

Leziter Kft.
Baja
2022. 03. 24.

A Homelux lakberendezési áruház Baján értékesítő munkatársat keres csapatának bővítéséhez.

Az új kollégánk feldata lesz a vásárlók segítése, a termékek bemutatása mellett az áruházban előforduló árumozgatás, így jó fizikummal kell rendelkeznie.

Előny, ha már dolgoztál ilyen területen, és ismered a készletnyilvántartó és raktárkezelő programok működését.

Fontos a jó kommunikációs készség és az önnálló, aktív munkavégzés, a vásárlókat mindenben segítened kell majd az áruházban.

A Homelux lakberendezés a kert, bútor, konyha, fürdőszoba és barkács termékek mellett háztartási és lakésfelszerelési kiegészítőket és elektronikai eszközöket is forgalmaz, így a munka érdekes és változatos lesz.

Feladatok

  • értékesítés
  • a vásárlók segítése az áruházban információkkal, ajánlásokkal
  • árufeltöltés
  • raktári anyagmozgatás
  • adminisztráció

Elvárások

  • jó kommunikációs készség
  • aktív hozzáállás a vásárlókhoz
  • jó fizikum
  • értékesítési tapasztalat

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • raktárkezelő szoftverek ismerete

Amit kínálunk

  • megbízható, stabil háttér
  • teljes munkaidős munka
  • hosszútávú álláslehetőség
  • ideális munkakörülmények
  • jó csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!