3D építész tervező állás Baja-Bácsbokod településen

GP autó Kft.

Építészmérnök

Munkavégzés helye: Bácsbokod

2021. 06. 11. 08:47

Új típusú mobilház, gyorsház technológiai fejlesztéshez keresünk, 3D CAD építészeti tervezőprogram használatában jártas építészt, tervezőt, mérnökhalgatót.

Gyakorlat, munkatapasztalat nem szükséges, de előnyt jelent, diákok jelentkezését is várjuk.

A munkavégzés helyszíne Bácsbokod, Bajáról a kijárás napi szinten megoldott.

www.campsule.hu, www.pahor.hu

Feladatok

  • Mobilház, gyorsház és ehhez kapcsolódó tervezési, fejlesztési feladatok végzése, /a meglévő ötletek kidolgozása, digitalizálása/
  •  3D CAD tervezés / felügyelettel/
  • ötletek, technológiák kidolgozása
  • épületgépészeti tervek beillesztése
  • belsőépítészeti tervek harmonizálása
  • gyakorlati megvalósítás felügyelete, dokumentálása / kisérletek, anyagpróbák, tesztelések/

Elvárások

  • iskolai végzettség, gyakorlat nemszükséges
  • kreativitás,
  • kitartás,
  • nyitottság az új építőipari technológiák, és anyagok megismerése terén,
  • projektmenedzseri képességek.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!