3D építész tervező állás Baja-Bácsbokod településen

GP autó Kft.

Építészmérnök

Munkavégzés helye: Bácsbokod

2021. 06. 11.

Új típusú mobilház, gyorsház technológiai fejlesztéshez keresünk, 3D CAD építészeti tervezőprogram használatában jártas építészt, tervezőt, mérnökhalgatót.

Gyakorlat, munkatapasztalat nem szükséges, de előnyt jelent, diákok jelentkezését is várjuk.

A munkavégzés helyszíne Bácsbokod, Bajáról a kijárás napi szinten megoldott.

www.campsule.hu, www.pahor.hu

Feladatok

  • Mobilház, gyorsház és ehhez kapcsolódó tervezési, fejlesztési feladatok végzése, /a meglévő ötletek kidolgozása, digitalizálása/
  •  3D CAD tervezés / felügyelettel/
  • ötletek, technológiák kidolgozása
  • épületgépészeti tervek beillesztése
  • belsőépítészeti tervek harmonizálása
  • gyakorlati megvalósítás felügyelete, dokumentálása / kisérletek, anyagpróbák, tesztelések/

Elvárások

  • iskolai végzettség, gyakorlat nemszükséges
  • kreativitás,
  • kitartás,
  • nyitottság az új építőipari technológiák, és anyagok megismerése terén,
  • projektmenedzseri képességek.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!