Baján bolti eladó, szaktanácsadó állás részmunkaidőben

BioTech USA Kft.
Baja
2021. 06. 02.

Érdekel a sport, az egészséges életmód és nem idegen számodra a táplálékkiegészítők világa? Ha szívesen értékesítenéd Európa egyik legnagyobb étrendkiegészítő gyártójának termékeit, csatlakozz fiatalos csapatunkhoz és tegyük együtt sportosabbá az egész világot!

A BioTechUSA az elmúlt 20 év alatt családi vállalkozásból nemzetközi szinten sikeres nagyvállalattá nőtt. Országszerte 1500 szakértő munkavállalónk dolgozik azon, hogy világszerte minél több embert segítsünk hozzá egy teljesebb és egészségesebb élethez. A cégcsoportba tartozó BioTechUSA és Scitec Nutrition brandekhez köthetően 1500 termékből álló portfóliónkat 80 országban, 270 franchise üzletben értékesítjük, bolthálózatunkban pedig a szaktanácsadó eladók komplex tanácsadást is nyújtanak a vásárlások mellé.

Feladatok

  • Sporttáplálék-kiegészítők és étrend kiegészítők értékesítése
  • Ügyfelek kiszolgálása és tájékoztatása
  • Szaktanácsadás
  • Logisztikai feladatok (raktári rend, áruátvétel, árufeltöltés, leltár stb.)
  • Üzlet nyitása, zárása, vevőtér rendben tartása
  • Kassza és bolti program kezelése
  • Adminisztrációs teendők ellátása

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettséggel és kereskedelmi tapasztalattal rendelkezel
  • Felhasználói szinten kezeled a számítástechnikai programokat
  • Eredményorientáltság, gyors és önálló munkavégzés jellemez
  • Kiválóan kommunikálsz és jó problémamegoldó vagy
  • Rugalmas, megbízható, talpraesett személyiséggel és sportolói szemlélettel rendelkezel
  • Igényes vagy a munkáddal szemben

Előnyök

  • Vannak ismereteid a táplálék-kiegészítők, étrend kiegészítők, valamint a helyes táplálkozás kapcsán
  • Sportos megjelenéssel, sporttal kapcsolatos előélettel rendelkezel
  • Ismered a fitnesz világát

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomagot, biztonságos és hosszútávú karrierlehetőséget.
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, amiben tapasztalt oktatóink és szaktanácsadó képzési programunk támogatnak.
  • Munkavállalói kedvezményt több, mint 1500 termékből álló portfóliónkból.
  • A munkavégzéshez elengedhetetlen eszközöket, modern infrastruktúrát.
  • Jó humorú, fiatalos csapatot, mely értékeli a különbözőségeket és kreativitást.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott