Ügyfélszolgálati vezető - Baja

Leziter Kft.

Irodavezető

Munkavégzés helye: Baja

2021. 06. 04. 13:22

Folyamatosan fejlődő, Magyar Brands díjas bajai székhelyű kereskedelmi vállalatunk növekvő ügyfélszolgálati feladatainak koordinálásához keresünk ügyfélszolgálati vezetőt.

Ha szeretnél egy modern, fiatalos kereskedelmi cég mindennapjaiban részt venni, jól tudsz bánni a munkatársakkal, segíted és tanítod is őket, ha kell, ez a te munkád.

Van már tapasztalatod ügyfélszolgálati vezetői munkakörben?

Szeretnél egy biztos, kiszámítható munkát modern irodai környezetben Baján?

Jelentkezz az állásra, ne felejtsd el megjelölni a pozíciót és hamarosan jelentkezünk!

Feladatok

  • az ügyfélszolgálati munkatársak irányítása
  • napi, heti célok meghatározása és ellenőrzése
  • segítség a kollégáknak a munkájuk során felmerülő kérdésekben
  • az ügyfélszolgálat feladatainak adminisztrálása
  • beszámolók a vezetőség felé
  • kapcsolattartás a többi csoporttal cégen belül

Elvárások

  • ügyfélszolgálati tapasztalat
  • vezetői készségek
  • terhelhetőség
  • jó kommunikációs készségek
  • csapatszellem
  • önálló munkavégzés

Előnyök

  • angol / német nyelvtudás szóban és írásban
  • kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil, kiszámítható munkahely
  • 8 órás munkaidő
  • hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • fejlődési lehetőség
  • új technológiák megismerése és használata
  • modern irodai környezet
  • fiatal, vidám csapat
  • jókedv
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!