Production Planner pozícióba kollégát keresünk Baján

Future Talents Consulting Kft.

Élelmiszer,-feldolgozóipar

Munkavégzés helye: Baja

Bruttó 500000 - 900000 / Hónap
2021. 05. 18. 14:14

Ügyfelünk egy nemzetközi tulajdonban és növékedési pályán lévő élelmiszeripari vállalat.

Megújuló és fejlődő csapatukba keresünk egy tapasztalt, agilis és önálló plannert, aki az egyik üzletág termelés tervezését magabiztosan látná el a jövőben.

Ha van szakmai véleményed és olyan munkahelyet keresel, ahol ezt el is mondhatod, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz és szeretnél szakmailag fejlődni, akkor olvasd tovább a hirdetést.

Feladatok

  •  A te feladatod lesz az értékesítési tervek alapján a gyártás megtervezése
  •  Az 5 milliárd Ft forgalmú gyár frozen üzletága termelésének és csomagolásának önálló tervezése a te kezdben lesz
  •  A készlet figyelés és készlet management is hozzád fog tartozni
  •  A munkád része lesz az Obsolete és slow moving stock riportálása
  •  Napi együttműködésben leszel a gyártással és az értékesítéssel
  •  Feladatod lesz az intercompany mozgások kezelése és kapcsolattartás az európai HQ-val
  •  Stratégiai beszerzésben is részed lehet a csomagolóanyagok és 3. személyes alapanyagokra
  •  Részt vehetsz majd ártárgyalásokon is
  •  SAP-ban és Excelben fogod vezetni a riportokat és előrejelzéseket

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  •  Legalább 5 éves tapasztalat termelés tervezőként, FMCG vagy más gyártó környezetben
  •  Ha logisztikában vagy logisztikai kontrollingban vagy jártas és érdekel a pozíció, akkor is jelentkezz
  •  Magabiztos angol nyelvtudás
  •  Határozott fellépés, önállóság és kiváló kommunikációs készség
  •  Erős analitikus véna, azaz Excelben jól kell boldogulnod és ha már használtál SAP-t vagy más ERP rendszert az határozott előnyt jelent majd
  •  Fejlődés orientált szemléleted és pozitív attitűdöd legyen

Amit kínálunk

  • Versenyképes jutattási csomag
  •  Nemzetközi, stabil céges háttér és barátságos hazai munkatársak
  •  Dinamikus és a munkájukat szerető kollégák
  •  Magas szintű önállóság és szabadságfok a munkádban
  •  Rövid és hosszútávú szakmai fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!