Production Planner pozícióba kollégát keresünk Baján

Future Talents Consulting Kft.
Baja
Bruttó 500 000 Ft - 900 000 Ft / Hónap
2021. 05. 18.

Ügyfelünk egy nemzetközi tulajdonban és növékedési pályán lévő élelmiszeripari vállalat.

Megújuló és fejlődő csapatukba keresünk egy tapasztalt, agilis és önálló plannert, aki az egyik üzletág termelés tervezését magabiztosan látná el a jövőben.

Ha van szakmai véleményed és olyan munkahelyet keresel, ahol ezt el is mondhatod, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz és szeretnél szakmailag fejlődni, akkor olvasd tovább a hirdetést.

Feladatok

  •  A te feladatod lesz az értékesítési tervek alapján a gyártás megtervezése
  •  Az 5 milliárd Ft forgalmú gyár frozen üzletága termelésének és csomagolásának önálló tervezése a te kezdben lesz
  •  A készlet figyelés és készlet management is hozzád fog tartozni
  •  A munkád része lesz az Obsolete és slow moving stock riportálása
  •  Napi együttműködésben leszel a gyártással és az értékesítéssel
  •  Feladatod lesz az intercompany mozgások kezelése és kapcsolattartás az európai HQ-val
  •  Stratégiai beszerzésben is részed lehet a csomagolóanyagok és 3. személyes alapanyagokra
  •  Részt vehetsz majd ártárgyalásokon is
  •  SAP-ban és Excelben fogod vezetni a riportokat és előrejelzéseket

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  •  Legalább 5 éves tapasztalat termelés tervezőként, FMCG vagy más gyártó környezetben
  •  Ha logisztikában vagy logisztikai kontrollingban vagy jártas és érdekel a pozíció, akkor is jelentkezz
  •  Magabiztos angol nyelvtudás
  •  Határozott fellépés, önállóság és kiváló kommunikációs készség
  •  Erős analitikus véna, azaz Excelben jól kell boldogulnod és ha már használtál SAP-t vagy más ERP rendszert az határozott előnyt jelent majd
  •  Fejlődés orientált szemléleted és pozitív attitűdöd legyen

Amit kínálunk

  • Versenyképes jutattási csomag
  •  Nemzetközi, stabil céges háttér és barátságos hazai munkatársak
  •  Dinamikus és a munkájukat szerető kollégák
  •  Magas szintű önállóság és szabadságfok a munkádban
  •  Rövid és hosszútávú szakmai fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!