Villanyszerelő munkatársat keresünk bajai napelemes kivitelező csapathoz

Megújuló energiával foglalkozó vállalkozásunkba keresünk elektromos szereléshez értő szakembert, teljes idejű munkavégzésre.

Cégünk egy  innovatív iparágban tevékenykedik, amely dinamikus növekedés előtt áll.

A pozíciót betöltő személynek elsősorban napelemes inverterek, klímák, fűtések elektromos bekötésével kell foglalkoznia napi szinten, ezen kívül a kivitelezés bármely szakaszában részt kell, hogy vegyen adott esetben.

Az általunk keresett személynek jó műszaki érzéke van, könnyen tanul és hosszabb távon képes az önálló feladatemgoldásra.

Magasban történő munkavégzés nem riasztja vissza, elektromos szerelői gyakorlata van.

A munkák kb. 80 százaléka Baján és a környező megyékben történik, de esetenként Budapesten és környékén, valamint az ország más részein is dolgozunk.

Bátran keressen minket a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Feladatok

  • villanyszerelői, elektromos szerelési munkák végzése
  • folyamatos egyeztetés az ügyvezetővel
  • anyagbeszerzés helyben és esetenként Budapestről (autót biztosítunk)

Elvárások

  • műszaki beállítottság és jártasság
  • határozott kiállású vezető egyéniség
  • jó kommunikációs készség
  • türelem és higgadtság
  • B kategóriás jogosítvány előny
  • nem dohányzó

Előnyök

  • mérnöki, üzemmérnöki végzettség elektromos szakképesítéssel
  • villanyszerelői vagy egyéb elektromos szakmai képesítés
  • tetőn ill. magasban végzett munkatapasztalat
  • építőiparban szerzett vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • 8 órás, teljes munkaidejű bejelentés
  • rugalmas munkaidő beosztás
  • rugalmas szabadság
  • alkalmankénti prémium

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott