Fuvarszervező pozícióba kollégát keresünk Baján

Portador Cargo Kft.

Fuvarszervező

Munkavégzés helye: Baja

2021. 05. 19. 15:20

Jelenleg 30 db saját tulajdonú tehergépkocsival üzemelő bajai székhelyű fuvarozási vállalat csapata bővítése céljából kollégát keres fuvarszervező pozícióba.

Ha szereted a kihívásokat, vezetőink és csapatunk segítségével nálunk új szakmát tanulhatsz, ami hosszútávú egzisztenciát biztosít neked és családodnak.

Nem szükséges más, mint egy érettségi, társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás, saját gépkocsi, és a számítógép felhasználói ismerete.

Versenyképes fizetést, éves- és havi bónuszt, bejárási vagy albérlet támogatást, mobiltelefont, laptopot, modern irodai környezetet biztosítjuk.

Gépjármű üzemeltetésben és/vagy fuvarszervezésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Ne riasszon vissza, hogy mást tanultál, vagy más szakterületen dolgoztál és nem értesz a szállítmányozási logisztikához, mert mentor segítségével betanítunk! Ha pályakezdő vagy, akkor is számítunk rád, hiszen számos vezetőnk is így kezdte!

Fényképpel ellátott önéletrajzodat várjuk.

Feladatok

  • Kapcsolattartás a megbízókkal, alvállalkozókkal, gépkocsivezetőkkel,
  • Nemzetközi és belföldi fuvarszervezés,

Elvárások

  • Minimum érettségi,
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret,
  • Angol és/vagy német nyelvtudás,
  • Saját gépkocsi,

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!