Szakács munkatársat felveszünk Baján

A Dunaparti Tanyacsárda SZAKÁCS munkatársat felvesz azonnali belépéssel!

Ha hirdetésünk elnyerte tetszésedet, ne habozz, küldd el részünkre önéletrajzodat, fizetési igényeddel együtt.

Munkavégzés helye: Baja Tanya I. kerület 7. , Bács kiskun megye, a bajai Tescótól 10 percre.

  • Tel.: Bejelentkezést követően tekinthető meg (hétköznap 10:00-18:00)
  • E-mail: "Jelentkezem" gombra kattintva
  • Levelezési cím: Bejelentkezést követően tekinthető meg

Feladatok

  • szakács feladatok ellátása,

Elvárások

  • igényes vagy a munkádra
  • pontos és precíz vagy
  • nyitott vagy az új ismeretek elsajátítására
  • rugalmas, kitartó és terhelhető vagy

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • pörgős a'la carte étteremben dolgozhatsz,
  • kreatív csapat - versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott