Faipari (asztalos) betanított munkás állás Nemesnádudvaron

Állás lehetőség a Péterzsalunál

Több, mint 25 éve sikeresen működő, családias légkörű vállalkozásunk csapatába keressük új kollégánkat

- faipari (asztalos) betanított munkás munkakörbe. Az ideális jelentkező 20-50 év közötti, Nemesnádudvar vagy vonzáskörzetében élő férfi, aki megfelel az alábbi elvárásoknak.

Munkavégzés helye:

- Nemesnádudvar, esetenként országos helyszíni munkavégzés.

Jelentkezni lehet:

- személyesen a 6345 Nemesnádudvar, Hunyadi utca 12/B címen,

- telefonon Péter Antalnál a 06-20/978-6463-as telefonszámon,

- emailen a peter::dot::antal::at::peterzsalu::dot::hu email címen.

Feladatok

  • Zsalugáterek gyártásában való részvétel,
  • Spaletták gyártásában való részvétel,
  • Valódi, természetes faanyaggal történő munkavégzés,
  • Faipari gépek kezelése,
  • Termékek előkészítése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség, vagy szakirányú képesítés,
  • Precizitás, önálló munkavégzés,
  • Csapatban történő gondolkodás, kiváló minőségre való törekvés.

Előnyök

  • Asztalos képesítés,
  • Asztalosipari üzemben szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • Festő, mázoló képesítés,
  • Festő műhelyben szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  •  műszakos munkarend,
  • Piacképes bérezés,
  • Év végi juttatások,
  • Közel 30 éve működő vállalkozás családias környezetben,
  • Barátságos CSAPAT.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános