Beszerző munkakör kis- és nagykereskedelmi vállaltnál - Baja

Leziter Kft.

Anyaggazdálkodás, beszerzés

Munkavégzés helye: Baja

2021. 01. 12. 11:55

2020-ban Magyar Brands díjat nyert bajai kis- és nagykereskedelmi vállalat keres bajai irodájába beszerző kollégát, csapatának bővítése miatt. Az új kolléga feladata a meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás, új beszerzési források keresése az értékesítéssel, logosztikával szorosan együttműködve.

Jelentkezni szakmai önéletrajz küldésével lehet a megadott elérhetőségeken.

Feladatok

  • A társaság által forgalmazott termékek beszerzésében való közreműködés.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Készletfigyelés
  • Piaci információk beszerzése a kereskedelem részére.
  • Szoros együttdolgozás az értékesítéssel.
  • A piaci folyamatok figyelemmel kisérése
  • Naprakész adminisztráció vezetése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • beszerzői tapasztalat (kereskedelem)
  • Fejlett kommunikáció
  • Nagy teherbírás
  • Önálló munkavégzés, csapatmunkában is
  • irodai programok gyakorlati ismerete

Előnyök

  • angol nyelv (írott és beszélt)
  • vállalatirányítási rendszerek rutinos használata

Amit kínálunk

  • biztos, bejelentett állás
  • ideális irodai munkakörülmények
  • fiatal csapat
  • stabilan fejlődő, hazai cég által nyújtott kiszámítható háttér
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz megadása kötelező!