Gépkocsivezetőt keresünk belföldi árukiszállításra - Baja

Leziter Kft.

Gépkocsivezető

Munkavégzés helye: Baja

2021. 01. 12. 11:47

Áru kiszállításra keresünk új kollégát csapatunk bővítése miatt

Az új kollégánk feladat lesz B kategóriás jogosítvánnyal vezethető kistehereautóval a megrendelt termékek kiszállítása vásárlóinkhoz országszerte.

Feladatok

  • a kiszállítandó áru felrakodása
  • az áru kiszállítása a vásárlókhoz
  • a szállításhoz kapcsolódó egyszerű adminisztráció

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • kisteherautós gyakorlat

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil, bejelentett állás
  • új, kényelmes kisteherautók a munkavégzéshez
  • jó csapat
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz megadása kötelező!