Műszaki előkészítő állás Baján

Bosko-Ház Kft.
Baja
Nettó 150 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2020. 11. 09.

Műszaki előkészítő munkakörbe keresünk 1 fő munkatársat.

Feladatok: építőipari kivitelezési projektek előkészítése, árajánlatok készítése-bekérése, anyag kigyűjtések készítése, anyagrendelések, műszaki átadásokhoz szükséges dokumentációk összeállítása, építésvezető napi munkájának támogatása.

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • jó kommunikációs-, koordinációs-, problémamegoldó készség
  • precíz, önálló munkavégzés
  • magas szintű MS Office ismeretek.

Amit nyújtunk: hosszútávú stabil munkahely, versenyképes fizetés, családias környezet.

Érd.: +3630/ 27 788 84

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott