Fizikai, segéd, betanított munka

Baján lakatos-karbantartó kollégát keresünk heti 1-4 munkanapra

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Baja
2020. 09. 15. 11:00

Bővülő vállalkozásunk csapatunk bővítéséhez keres:

  • Józan életű, hegeszteni tudó személyt, lakatos-karbantartó munkakörbe.

Lehet nyugdíjas, vagy aki mellékállásként vállalná.

Feladatok:

  • Bajai telephelyen lévő saját lakatos munkálatok ellátása, hétköznap, heti: 1-4 munkanapban,     megbeszélés szerint.
  • Saját telephelyünkhöz tartozó fejlesztésekben való részvétel
  • Saját gépek-berendezések felügyelete, karbantartása,szervízelése.
  • Egyéb szakmába illő teendők ellátása

Elvárások:

  • Józan életvitel
  • Fizikai alkalmasság
  • Szakmában eltöltött előélet, elfogadható hegesztői tapasztalattal.
  • Munkakedv
  • Pozitív életszemlélet

Előnyök:

  • Rugalmas időbeosztás, időrend,  ( Megbeszélés szerint )
  • Bejelentett munkaviszony
  • Munkaruha évente 2 alkalommal
  • Versenyképes bérezés
  • Biztos hátterű fejlődő vállalkozás

Amit kínálunk:

  • Beilleszkedési lehetőség egy dinamikus, jókedvű pozitív csapatba.
  • Ennél a pozíciónál tudunk alkalmazkodni a jelentkező munkaidővel kapcsolatos igényeire ( Megbeszélés szerint )
  • Hosszútávú munkalehetőség, akár előrelépéssel, fejlődő cégnél.
  • Bérezés kiszámíthatóan,időben, megbízhatóan teljesítve a munkaszerződés szerint
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése