Szakmunka

Mezőgazdasági szárítógép-kezelő álláslehetőség Tataházán

Munkavégzés helye: Tataháza
2020. 09. 02. 10:43

Partnerünk, a Tataházi Zöldmező Kft., egy magyar tulajdonú növénytermesztéssel és kereskedelemmel foglalkozó cégcsoport tagja. A magyar agrár szektorban is elismert családi vállalkozás bővülő csapatába MEZŐGAZDASÁGI SZÁRÍTÓGÉP-KEZELŐ munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • A szárító berendezések üzemeltetése, működésének folyamatos figyelemmel kísérése és a szárítási napló naprakész vezetése
  • A technológia betartása a működés során
  • A gépek, berendezések megelőző karbantartásának elvégzése, megszervezése
  • Anyagmozgatás, rakodás végzése
  • Az raktározott termények minőségének folyamatos ellenőrzése, szükséges kezelése elvégzése
  • Egyéb fizikai munkák elvégzése a telephelyen

Elvárások:

  • Teleszkópos rakodógép kezelői képesítéssel, gépkezelői gyakorlattal rendelkezik
  • Ipari olaj- és gáztüzelő berendezés kezelő OKJ végzettsége van
  • Szárítási technológiai folyamatokat magabiztosan ismeri és alkalmazza
  • Terményismerettel is rendelkezik
  • Csapatmunkára alkalmas egyéniség
  • Precízen, pontosan és felelősségteljesen végzi el a rá bízott feladatokat

Előnyök:

  • Villanyszerelői és/vagy lakatos végzettség
  • C, T kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő, nappali munkarend – éves ágazati munkaidő keretben
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése