Termelési koordinátor állás Baján

Termelési Koordinátor

Élelmiszeripari gyártó partnerünk egy Magyarországon egyedülálló új termék gyártása kapcsán bővíti csapatát.

Tapasztalt termelési koordinátort keresünk, aki részt vesz az új technológia bevezetésében, majd a gyártási folyamat irányításában és ellenőrzésében.

Ha szeretnél egy modernizáció útján lévő, folyamatosan bővülő céghez csatlakozni, ahol garantált a szakmai fejlődésed, akkor ez a pozíció Neked való!

Feladatok

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Az új termék és technológia bevezetésében való részvétel
  • A termelésben dolgozó kollégák munkájának koordinálása, felügyelete 3 műszakos munkarendben
  • A termelési terv megvalósulásának biztosítása
  • Műszakbeosztások elkészítése
  • A gyártásban felmerülő problémák kezelése, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Részvétel a gyártási folyamatok fejlesztésében
  • Együttműködés a többi műszakvezetővel, logisztikával és a termelési igazgatóva

Elvárások

Kit keresünk?

  • Akinek minimum 3 év tapasztalata van műszakvezetőként/termelési csoportvezetőként gyártó környezetben
  • Aki rendelkezik társalgási szintű angol nyelvtudással
  • Akinek legalább középfokú végzettsége van, előny, ha műszaki területen
  • Aki nem ijed meg a problémáktól és képes gyorsan reagálni rájuk
  • Aki lendületes és bírja a gyors tempót
  • Műszaki affinitás, technikai problémák megoldása

Amit kínálunk

Miért jelentkezz?

  • Részt vehetsz egy új termék és technológia bevezetésében a kezdetektől
  • Külföldi betanulási lehetőséget biztosítanak számodra
  • Felelősségteljes és változatos feladatokat láthatsz el
  • Egy folyamatosan fejlődő, bővülő gyártó cég tagja lehetsz
  • Családias légkör és összetartó csapat vár
  • A fejlődés és tanulás garantált
  • Havi stabil bejelentett fizetésre számíthatsz

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!