Marketing, média, újságírás, PR

Online marketing munkatársnak álláslehetőség Baján

Munkavégzés helye: Baja
2020. 06. 11. 16:04

Junior online marketing munkatársat keresünk bajai irodánkba.

A feladatai közé tartoznak majd a social média felületek kezelése, tartalomgyártás stratégia alapján, marketing statisztikák készítése.

SEO feladatokban való jártasság előny, Facebook, Instagram, Google My Business felületek alapos ismerete kötelező.

Feladatok:

  • social média fületek kezelése, posztok készítése és kihelyezése stratégia alapján
  • blog felület kezelése, tartalomírás, kihelyezés
  • weboldal / webáruház SEO szövegek írása, termékleírások készítése
  • marketing eredmények statisztikáinak elkészítése
  • marketing adminisztráció

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerztett tapasztalat
  • Facebook, Instagram Business oldalak ismerete
  • szövegírás tapasztalat
  • csapatszellem

Előnyök:

  • kisebb grafikai feladatok elvégzése
  • nyelvtudás (angol)
  • fotó/videó készség, ismeretek, gyakorlat

Amit kínálunk:

  • stabil háttér, biztos, bejelentett állás
  • irodai munka Baján
  • hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • a legújabb technikák, eszközök, szoftverek megismerése és használata
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése