Kereskedelem, értékesítés

Webáruház ügyintéző állás Baján

Munkavégzés helye: Baja
2020. 05. 06. 14:45

Az Aktív Ipari, Építőipari és Kereskedelmi Kft. egy dinamikusan fejlődő, 30 éve működő, acélkohászati termékek, szerelvények és szerszámok kereskedelmével, valamint építőipari generálkivitelezéssel foglalkozó vállalat.

Cégünk folyamatosan növekvő webáruházának  csapatába munkatársat keres a következő pozícióra:

Webáruház ügyintéző

Feladatok:

  • beérkező megrendelések kezelése, feldolgozása és számlázása,
  • reklamációkezelés, garanciális ügyintézés,
  • ügyfélszolgálati feladatok ellátása telefonon és e-mailen,
  • kapcsolattartás a forgalmazott márkák beszállítóival és a vállalat más egységeivel,
  • forgalmazott termékek készletfelügyelete, rendelése
  • csomagfeladás és ahhoz kapcsolódó adminisztráció.

Elvárások:

  • agilis és határozott személyiség, stressztűrő képesség,
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban,
  • jó problémamegoldó és szervezési képesség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).

Előnyök:

  • e-kereskedelemben és/vagy ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat,
  • vállalatirányítási szoftver(ek) ismerete,
  • szerszámok, épületgépészeti termékek ismerete.

Amit kínálunk:

  • bejelentett, hosszútávú, stabil munkahely,
  • folyamatosan fejlődő üzletág működésében rejlő kihívás,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • megbízható vállalati háttér, egy több mint 30 éves szakmai múlttal rendelkező cégben,
  • kellemes munkakörnyezet.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése